Hakkımızda

İSKOVALA.COM, tüm yaş grubundaki takipçilerimizin ve iş sağlayan ticari şirketlerin, kurumların, kuruluşların, devlet destekli iştiraklerin iş arama motoru ve iş ilanları sitesi olarak kurulmuş bir web sitesidir.

İSKOVALA.COM, iş arayışında olan herkesin yetenek, eğitim, donanım ve hedefine yönelik işleri bulması için global kriterlerle istihdam alanına inovatif katkılar sunar. İş sağlayıcı firmalar için ise en doğru eleman ve çalışma partnerlerinin, insan kaynakları birimiyle asgari müşterekte buluşmasını sorunsuz yerine getirmektedir.

İSKOVALA.COM, yayın politikası için en önemli özellik güncellenen ve sürekli değişen alt yapı özellikleri ve kullanılan teknoloji ile sorunsuz ve kusursuz iş ve işveren eşleştirmesi sağlamasıdır. Bunun sağlanabilmesi için en iyi ve modern yazılımlar ve algoritmalar kullanılmaktadır.

İSKOVALA.COM, web sitesinin lokomotif gücü iş arayanların her zaman en hızlı şekilde aradıkları işe ulaşmalarına yer sağlamak ve en geniş iş seçkisi ile alternatif zenginliği oluşturmaktır.

İSKOVALA.COM, stratejik derinlik blokajında çağın gereklerinin yansıtıldığı iş listeleri, lokasyon bazlı çalışmalar, eğitim ve donanım eksenli arama motoru özellikleri bulunmaktadır. İlkesel duruşun en önemli noktasında ise web sitesinin çoğulcu yapısı; pozitif girdileri, hızlı güncellenen katalogları ve iş etiketleri yer almaktadır.

İSKOVALA.COM, web sitesinde iş arayan takipçilerin, iş olanağı sunan işverenlerin kusursuz ve güvenilir ölçütlerle takip edilmesi son derece önemlidir. Doğruluktan ayrılmayan yapı, teyit edilen iş olanakları sürekli artarak; Türkiye’nin global sahaya açık yegane iş arama motoru olan İSKOVALA.COM web sitesini zirveye taşımaktadır.